ProductMAX - produkte natyrore për të gjithë familjen me dorezim në Shqipëri
Zgjidhni qytetin tuaj
Zgjidhni qytetin tuaj nga lista zbritëse.
24/7/365

Choco Lite - çokollatë dobësuese në Shqipëri

5 5 1 5
Reagime
https://productmax.space/upload/906_0.jpg
Choco Lite - çokollatë dobësuese në Shqipëri
Choco Lite - çokollatë dobësuese në Shqipëri
Choco Lite - çokollatë dobësuese në Shqipëri
 • SKU e produktit: 8U7-906-ALBANIA
 • DisponueshmĂ«ria nĂ« dyqan: NĂ« magazinĂ«
 • Certifikata e konformitetit te produktit
  ALL
 • Çmimi: 8980 ALL4490 ALL
Arka
Mundësitë e pagesës: Pas marrjes në çdo mënyrë të përshtatshme për ju
Dorëzimi: 2-5 ditë

Metodat e dorëzimit: postë, ndërlidhës (kontrolloni me operatorin i cili ju thirri kushtet e dorëzimit falas)

Struktura

 • Kakao pluhur;
 • Ekstrakt Spirulina;
 • Krunde tĂ«rshĂ«re;
 • Proteina e bizeleve;
 • Proteina e orizit.

MĂ«nyra e aplikimit

 1. Shtoni 2 lugë të produktit në 250 ml ujë ose qumësht dhe trazojeni;
 2. Ju gjithashtu duhet të zëvendësoni çdo vakt tjetër me një pije;
 3. Pranohet në një kurs deri në 4 javë.

Informacioni

 • Indikacionet pĂ«r pĂ«rdorim: dobĂ«sim;
 • Formulari i lĂ«shimit: pluhur;
 • Afati i ruajtjes: 2 vjet;
 • Kushtet e ruajtjes: Ruhet nĂ« njĂ« temperaturĂ« jo mĂ« tĂ« madhe se 25 ° C. Mbajeni larg fĂ«mijĂ«ve;
 • Kushtet e pushimit: Pa recetĂ« tĂ« mjekut;
 • VĂ«llimi: 150 g.

Ku mund të blihet Choco Lite 💊 në Shqipëri?

Blej Choco Lite 💊 tani në Shqipëri mundeni ne farmaci ProductMAX - çmimi: 4490 ALL Dorëzim i shpejtë me ndërlidhës!

Shqyrtime rreth këtij produkti

Ende nuk ka komente E juaja mund të jetë e para

Jepni komente

Mallra në qytete të tjera

Ju mund të jeni të interesuar për këto produkte